szafy balkonowe

Pytania, porady, kwestie związane z deweloperem. Co warto wiedzieć?

Moderator: tom

Wybrzeżanka
Brama: 10E

Re: szafy balkonowe

Postautor: Wybrzeżanka » 2 years ago

Interesujące, że do szaf się ustosunkowują a na zalane korytarze i mieszkania aktualnie już w obu klatkach, które jest poważna usterką uszkadzającą caly budynek, nawet nie próbują odpowiedzieć, uspokoić.

Kamisa2017

Postautor: Kamisa2017 » 2 years ago

Wybrzeżanka pisze:

Interesujące, że do szaf się ustosunkowują a na zalane korytarze i mieszkania aktualnie już w obu klatkach, które jest poważna usterką uszkadzającą caly budynek, nawet nie próbują odpowiedzieć, uspokoić.

Mialam dzisiaj drugi odbior - podpytalam co z zalaniami. Pani Agata powiedziala, ze wczoraj bylo spotkanie w tej sprawie i, ze pracuja nad tym tematem..

Administrator
Site Admin

Postautor: Administrator » 2 years ago

Mieli w tej sprawie spotkanie w niedziele niby? :D
To albo dobra bajka, albo tak poważna sprawa, że rzeczywiście musieli się spotkać.

Kamisa2017

Postautor: Kamisa2017 » 2 years ago

Administrator pisze:Mieli w tej sprawie spotkanie w niedziele niby? :D
To albo dobra bajka, albo tak poważna sprawa, że rzeczywiście musieli się spotkać.

oto jest pytanie :)

Wybrzeżanka

Postautor: Wybrzeżanka » 2 years ago

Ruszyli z tematem, w niedzielę lub sobotę (w pt byliśmy i nic nie było) pojawiły się rury na dachu, najprawdopodobniej doprowadzające nawiew (prąd pociągniety z dołu aź na dach). Wrzucę zdjęcia jak będę w domu.

Marzena
Brama: 10G

Postautor: Marzena » 2 years ago

Wczoraj po południu zajrzałam do swojej szafy balkonowej i znalazłam tam wieczko od wiaderka z farbą oraz tekturowy rulonik po papierze. Mieszkanie było zamknięte. Tak więc chyba przy wietrznej pogodzie, takie niespodzianki będą nam wlatywały przez otwory balkonowe :)

Awatar użytkownika
Kermit

Postautor: Kermit » 2 years ago

Marzena pisze:Wczoraj po południu zajrzałam do swojej szafy balkonowej i znalazłam tam wieczko od wiaderka z farbą oraz tekturowy rulonik po papierze. Mieszkanie było zamknięte. Tak więc chyba przy wietrznej pogodzie, takie niespodzianki będą nam wlatywały przez otwory balkonowe :)

Proza życia na Wybrzeżu... makabra.

Robur

Postautor: Robur » 2 years ago

Przyszli ostatnio żeby nam "skończyć" szafę, czyli obić metalową ramką drzwi. I tyle. Siedzieli, piłowali, przerywali sobie na papieroska. Koledzy wchodzili jak do siebie (bez pukania, mimo że już jesteśmy po przeprowadzeniu, a mieszkanie praktycznie skonczone i podłogi położone). Kierownik przyszedł też, opieprzył ich, kazał poprawiać pare rzeczy, bo w niektorych miejscach metal im popękał, wiec zamalowywali dziury brązowym markerem. Ech.

Pytałem o środek, ale rzekomo to już nie ta firma. Oni tylko zewnątrz robią. :roll:

Marzena

Postautor: Marzena » 2 years ago

Do nas dzisiaj przyszli dwaj Panowie i zabudowali blachą szafę od środka. Tak więc dziury już nie ma.

CPS

Postautor: CPS » 2 years ago

Marzena pisze:Do nas dzisiaj przyszli dwaj Panowie i zabudowali blachą szafę od środka. Tak więc dziury już nie ma.

Czym sobie zasluzylas na takie luksusy ? :O
Mówili, że zrobią to też w innych mieszkaniach ?
Czy trzeba się zgłosić ?

Wróć do „Przed zakupem”